• Witamy w naszej szkole!
    • Zapraszamy!

• Życzenia Bożonarodzeniowe

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla Wszystkich radosnym czasem spędzonych w gronie najbliższych osób, czasem bez zmartwień i trosk życia codziennego, a pełnym ciepła i miłości oraz czasem spełnienia naszych marzeń. Życzymy Wam, aby wszystkie dni w nadchodzącym 2024 roku były szczęśliwe i obfitujące w dobro oraz życzliwość.

• Zaproszenie

Społeczność NSP w Racicach serdecznie zaprasza przyjaciół i sympatyków szkoły na wieczorek patriotyczny „Polska Niepodległa”. Czekamy na państwa w piątek 17 listopada 2023 roku o godzinie 18:00. Sala nr 1.

Informujemy, że w dniu 12.10.2023r. SANEPID Inowrocław wydał Komunikat

ogłaszający, że woda ze Stacji Uzdatniania wody w Kruszwicy może być