• Spotkanie z edukatorem

• Uczniowie klasy VIII spotkali się z Panią Lucyną Graczyk, która jest edukatorem w Nadgoplańskim Parku Tysiąclecia. Podczas zajęć uczniowie poznali historię utworzenia rezerwatu i parku, a także wyjątkową faunę i florę. Dowiedzieli się także jakie działania człowieka w przeszłości przyczyniły się do obniżenia poziomu wód Jeziora Gopła, a co z tym związane do zmiany jego zasięgu terytorialnego.

• UWAGA ZBIÓRKA !!!

• #NiepublicznadlaUkrainy

Kochani,

NSP im. Zbigniewa Ryża w Racicach wspiera sąsiadów z Ukrainy.

Na terenie naszej placówki organizujemy zbiórkę środków materialnych dla uchodźców z Ukrainy oraz  potrzebujących na Ukrainie.

Najpotrzebniejsze produkty to:

wanienka do kąpieli, wózek dla dziecka, pościel, laczki, odzież dla dzieci, kremy do pielęgnacji dzieci, pieluchy, chusteczki nawilżone, mleko modyfikowane dla dzieci, leki dostępne bez recepty (kaszel, biegunka), opatrunki, plastry, żywność długoterminowa.

Potrzebne także środki czystości, przybory szkolne, ręczniki, kołdry, koce, zabawki dla dzieci.

BARDZO PROSIMY SPOŁECZNOŚĆ NASZEJ SZKOŁY O WSPARCIE AKCJI.

BĄDŹMY SOLIDARNI!

Szkolny Klub Wolontariatu „Jesteśmy”