• Wybiegali podium

• Podczas Drużynowych Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego w biegach przełajowych bardzo dobrze spisali się uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Z. Ryża w Racicach.

W kategorii wiekowej 13 lat i młodsi drużyna dziewcząt a także chłopców zajęła wysokie drugie miejsce. Prowadzono równocześnie klasyfikację indywidualną, w której drugie miejsce zajęła Wiktoria Bisewska, piątą i szóstą lokatę zajęły Barbara Charysz i Jagoda Łopacińska. Te trzy zawodniczki reprezentować będą swoją szkołę 21 kwietnia 2022 r. na zawodach wojewódzkich w Bydgoszczy.

W  srebrnych drużynach pobiegli : w składzie dziewcząt - Wiktoria Bisewska, Jagoda Łopacińska, Barbara Charysz, Malwina Radzińska, Roksana Kuźba, Gabriela Dolata oraz Zuzanna Rygielska, w składzie chłopców - Mikołaj Osiński, Artur Norberczak, Adrian Stanny, David Matsakyan, Bartosz Rutkowski, Kornel Ruszkiewicz.

• Kolejny sukces

• Dnia 31.03.2022 r. w Kruszwicy odbyły się gminne eliminacje Konkursu Wiedzy Pożarniczej pod nazwą " Młodzież zapobiega pożarom". W kategorii uczniów klas I-IV - III miejsce zajął Adam Perzyński, natomiast w kategorii klas V-VIII - II miejsce zajął Oliwier Tomaszewski Uczniowie ci reprezentować będą naszą szkołę w etapie powiatowym. W składzie reprezentacji szkoły byli także : Paweł Jąkalak, Marek Heymann, Zuzanna Rygielska oraz Zofia Myśliwa.