• Życzenia Bożonarodzeniowe

• Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla Wszystkich radosnym czasem spędzonych w gronie najbliższych osób, czasem bez zmartwień i trosk życia codziennego, a pełnym ciepła i miłości oraz czasem spełnienia naszych marzeń. Życzymy Wam, aby wszystkie dni w nadchodzącym 2024 roku były szczęśliwe      i obfitujące w dobro oraz życzliwość.

Pozdrawiamy Wasze Rodziny, Przyjaciół Szkoły, wszystkich odwiedzjących stronę internetową.

Wesołych Świąt!!!

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Zbigniewa Ryża w Racicach

oraz Organ Prowadzący Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Nasz Dom" w Racicach